Startovní listina po kategoriích

25.06.2006 - 8. Jihomoravská liga


Kategorie D-10N

délka trati  1.50 km, převýšení    30 m,  6 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
232879 Káňová Dominika ABM 9755 C 45 = 11:15:00 52062 Korpasová Tereza LBM 9898 C 49 = 11:19:00 219255 Odehnalová Tereza ABM 9757 C 53 = 11:23:00 49862 Čížková Markéta ADA 9652 C 57 = 11:27:00 207841 Odehnalová Klára ABM 9956 C 61 = 11:31:00

Kategorie D-12

délka trati  1.80 km, převýšení    85 m,  6 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
410378 Šulerová Hana TBM 9451 B 6 = 10:36:00 08939 Chromá Kateřina ZBM 9451 C 11 = 10:41:00 232500 Fialová Věra TTR 9451 C 16 = 10:46:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 C 21 = 10:51:00 336780 Benešová Jana SJH 9451 C 26 = 10:56:00 219242 Tesařová Markéta RBK 9451 B 31 = 11:01:00 331321 Kuchťáková Klára SJH 9452 C 36 = 11:06:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 C 41 = 11:11:00 410331 Macháčková Zuzana ZBM 9453 C 46 = 11:16:00 220400 Doleželová Kateřina PZR 9559 C 51 = 11:21:00 ? Novotná Jana TTR 9399 C 56 = 11:26:00 416017 Hovořáková Anna VBM 9652 C 61 = 11:31:00 00104 Macháčková Klára ZBM 9452 C 66 = 11:36:00

Kategorie D-14

délka trati  2.50 km, převýšení   135 m, 10 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
207844 Kislická Hana ABM 9257 C 13 = 10:43:00 336772 Benešová Iveta SJH 9351 C 18 = 10:48:00 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 C 23 = 10:53:00 207842 Handlová Andrea ABM 9255 C 28 = 10:58:00 301286 Pekárková Monika RBK 9252 C 33 = 11:03:00 330621 Gruberová Eliška VBM 9255 C 38 = 11:08:00 416102 Hrušková Barbora YBM 9351 C 43 = 11:13:00 53722 Koporová Petra ZBM 9353 C 48 = 11:18:00 331767 Šrámková Michaela SJH 9352 C 53 = 11:23:00

Kategorie D-16

délka trati  3.30 km, převýšení   165 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
232355 Šulerová Pavlína TBM 9151 A 49 = 11:19:00 53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B 53 = 11:23:00 416011 Fasurová Tereza ABM 9059 C 57 = 11:27:00 232497 Fialová Zuzana TTR 9051 C 61 = 11:31:00 416101 Hrušková Kristýna YBM 9152 C 65 = 11:35:00

Kategorie D-18

délka trati  4.10 km, převýšení   190 m, 12 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
08874 Soldánová Lucie ABM 8955 C 19 = 10:49:00 00116 Klusáčková Zuzana TTR 9151 A 24 = 10:54:00 53231 Minaříková Zuzana TBM 8998 B 29 = 10:59:00

Kategorie D21C

délka trati  5.40 km, převýšení   230 m, 21 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 1 = 10:31:00 515160 Odstrčilová Hana XX1 C 4 = 10:34:00 52020 Štěpánková Petra LBM 8651 C 7 = 10:37:00 49675 Chmelíková Kateřina VBM 8253 C 10 = 10:40:00 416123 Lazárková Dita RUZ 8753 C 13 = 10:43:00 53291 Ptáčková Michaela BBM 7750 C 16 = 10:46:00 51780 Kodysová Hana RUZ 8051 C 19 = 10:49:00 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 A 22 = 10:52:00 53292 Cigošová Eva TBM 8088 C 25 = 10:55:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 28 = 10:58:00 515504 Lenka Blechová CHT 8053 C 31 = 11:01:00 09073 Gernertová Martina TBM 7375 C 34 = 11:04:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 37 = 11:07:00 331476 Ptáčková Nikol BBM 7850 C 40 = 11:10:00

Kategorie D21D

délka trati  3.70 km, převýšení   165 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
00106 Mikulíková Irena ZBM 8158 C 5 = 10:35:00 232893 Vaníčková Lucie MFP 7250 C 10 = 10:40:00

Kategorie D35-

délka trati  4.40 km, převýšení   205 m, 18 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
232038 Nykodýmová Monika TBM 6870 C 35 = 11:05:00 49398 Hrušková Lenka YBM 6251 C 38 = 11:08:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 41 = 11:11:00 49673 Suchá Helena YBM 6664 C 44 = 11:14:00 53288 Lukášová Lenka TBM 6653 C 47 = 11:17:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 50 = 11:20:00 230667 Jurenová Iveta TBM 6557 C 53 = 11:23:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 56 = 11:26:00 253127 Tomanová Elena YBM 6666 C 59 = 11:29:00 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 62 = 11:32:00 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 65 = 11:35:00

Kategorie D45-

délka trati  3.00 km, převýšení   145 m, 12 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49601 Jalová Marie RBK 5761 C 26 = 10:56:00 53286 Cigošová Anna TBM 5253 C 30 = 11:00:00 52092 Henková Svatava RBK 5454 C 34 = 11:04:00 49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 38 = 11:08:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 42 = 11:12:00 51922 Jelínková Jana RUZ 5552 C 46 = 11:16:00 220397 Fialová Dana TTR 6153 C 50 = 11:20:00

Kategorie D55-

délka trati  2.30 km, převýšení    85 m, 10 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 6 = 10:36:00 51432 Boučková Ludmila OCB 4351 C 10 = 10:40:00 53219 Říhová Marie VBM 3086 C 14 = 10:44:00

Kategorie H-10N

délka trati  1.50 km, převýšení    30 m,  6 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
331466 Ptáček Patrik BBM 9800 C 5 = 10:35:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 C 9 = 10:39:00 331554 Kadlec Michal BBM 9602 C 13 = 10:43:00 232117 Wing Tom RBK 9801 C 17 = 10:47:00 234648 Izák Richard VBM 9502 C 21 = 10:51:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C 25 = 10:55:00 51409 Ash Adam OCB 9701 C 29 = 10:59:00

Kategorie H-12

délka trati  1.90 km, převýšení   105 m,  7 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
330558 Kuchťák Martin SJH 9501 C 7 = 10:37:00 219256 Obrátil Štěpán ABM 9409 C 11 = 10:41:00 331262 Záděra Pavel BBM 9500 C 15 = 10:45:00 232483 Skryja Ondřej PZR 9502 C 19 = 10:49:00 207843 Blatný Tomáš ABM 9412 C 23 = 10:53:00 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 C 27 = 10:57:00 232254 Hruška Jakub ABM 9515 C 31 = 11:01:00 410320 Jordanov Alexandr VBM 9501 C 35 = 11:05:00 ? Švanda Ondřej ABM 9505 C 39 = 11:09:00 416349 Bouček Jakub OCB 9501 C 43 = 11:13:00 207846 Suchý Václav ABM 9404 C 47 = 11:17:00

Kategorie H-14

délka trati  3.30 km, převýšení   165 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
303912 Klusáček Jan TTR 9301 B 1 = 10:31:00 232864 Káňa David ABM 9310 C 5 = 10:35:00 232034 Nykodým Ondřej TBM 9307 B 9 = 10:39:00 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 B 13 = 10:43:00 230668 Juren Václav TBM 9318 C 17 = 10:47:00 207845 Toman Filip ABM 9309 C 21 = 10:51:00 330657 Šeda Martin VBM 9206 C 25 = 10:55:00 232872 Otrusina Jan ABM 9225 C 29 = 10:59:00

Kategorie H-16

délka trati  4.90 km, převýšení   250 m, 20 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
416012 Hrobař Štěpán ABM 9106 B 24 = 10:54:00 53489 Jemelík Hynek ZBM 9102 A 30 = 11:00:00 49665 Sedláček Marek TBM 9001 C 36 = 11:06:00 53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 B 42 = 11:12:00 301285 Pekárek Michal RBK 9015 C 48 = 11:18:00

Kategorie H-18

délka trati  6.80 km, převýšení   365 m, 27 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 A 27 = 10:57:00 ? Píro Matěj TTR 8802 C 33 = 11:03:00 232031 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 39 = 11:09:00 232743 Šimáček Karel ABM 8901 B 45 = 11:15:00 301212 Dědic Filip ZBM 8836 A 51 = 11:21:00

Kategorie H21C

délka trati  8.90 km, převýšení   380 m, 31 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 R 0 = 10:30:00 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 3 = 10:33:00 08070 Prokop Petr ZBM 7908 C 6 = 10:36:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 9 = 10:39:00 416107 Liščinský Tomáš TBM 8411 C 12 = 10:42:00 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 A 15 = 10:45:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 18 = 10:48:00 52192 Orany Tomáš SJI 7311 C 21 = 10:51:00 515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 24 = 10:54:00 49686 Zimmermann Jakub ZBM 8928 A 27 = 10:57:00 515502 Fiala Martin TTR 8801 B 30 = 11:00:00 49841 Kozumplík Aleš VBM 8403 C 33 = 11:03:00 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 36 = 11:06:00 515193 Henek Michal RBK 8605 R 39 = 11:09:00 53500 Poledna Miroslav RUZ 8001 C 42 = 11:12:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 45 = 11:15:00 53232 Štěpánek Martin TBM 7327 R 48 = 11:18:00 52136 Bořil Tomáš ZBM 8833 A 51 = 11:21:00 52764 Fiala Jan BBM 7205 C 54 = 11:24:00 303927 Klusáček Matěj TTR 8901 A 57 = 11:27:00 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 60 = 11:30:00 53285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 63 = 11:33:00 301360 Miroslav Korecký TEM 7901 C 66 = 11:36:00 331468 Baďura Jan BBM 6800 C 69 = 11:39:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 72 = 11:42:00 515122 Henek Vladan JPV 8002 R 75 = 11:45:00 00121 König Lukáš ZBM 8001 C 78 = 11:48:00 333705 Vaníček Tomáš MFP 6601 C 81 = 11:51:00

Kategorie H21D

délka trati  5.90 km, převýšení   255 m, 22 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
08812 Jalový Jaroslav RBK 5719 C 6 = 10:36:00 416315 Bouček Václav OCB 8701 B 11 = 10:41:00 410332 Brodecký Radek RBK 8004 C 16 = 10:46:00 336758 Zháňal Jan TTR 8701 C 21 = 10:51:00

Kategorie H35-

délka trati  7.00 km, převýšení   305 m, 26 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 24 = 10:54:00 53263 Nykodým Petr TBM 6307 C 28 = 10:58:00 52238 Sysel Svatobor TTR 6202 C 32 = 11:02:00 52012 Greguš Miloš LBM 6212 C 36 = 11:06:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 40 = 11:10:00 301235 Šuler Josef TBM 6005 C 44 = 11:14:00 04644 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 48 = 11:18:00 04643 Pekárek Aleš RBK 6602 C 52 = 11:22:00 49393 Hruška Tomáš YBM 6401 C 56 = 11:26:00 49897 Kadaňka Jiří VMZ 6008 C 60 = 11:30:00 52248 Nešpor Jan TTR 6101 C 64 = 11:34:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 68 = 11:38:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 72 = 11:42:00

Kategorie H45-

délka trati  4.40 km, převýšení   245 m, 19 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 2 = 10:32:00 49887 Kubálek Zdenek RUZ 5306 C 7 = 10:37:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 12 = 10:42:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 17 = 10:47:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 22 = 10:52:00 52087 Přikryl Kamil PBM 4134 C 27 = 10:57:00 232856 Fiala Petr TTR 6102 C 32 = 11:02:00 49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 37 = 11:07:00 51921 Jelínek Luboš RUZ 5504 C 42 = 11:12:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 47 = 11:17:00 52050 Štěpánek Jiří LBM 5401 C 52 = 11:22:00 53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 57 = 11:27:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 62 = 11:32:00

Kategorie H55-

délka trati  3.60 km, převýšení   145 m, 15 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 23 = 10:53:00 301345 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 28 = 10:58:00 51410 Bouček Václav OCB 4101 C 33 = 11:03:00

Kategorie HDR

délka trati  1.40 km, převýšení    35 m,  6 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
232876 Blatný Jan ABM 0008 C 0 = 10:30:00 53390 Jan Kadaňka VMZ C 0 = 10:30:00 331083 Jirgl Karel YBM 9902 C 0 = 10:30:00 ? Kiktová Ludmila XX2 0000 C 0 = 10:30:00 00114 Malá Dominika ZBM 9851 C 0 = 10:30:00 52235 Nešpor Jan TTR 0101 C 0 = 10:30:00 ? Odstrčilová Šárka XX1 C 0 = 10:30:00 ? Palát Tomáš ABM 0307 C 0 = 10:30:00 207848 Piskořová Vendula ABM 0156 C 0 = 10:30:00 00119 Procházka Jiří ZBM 9805 C 0 = 10:30:00 515088 Pulec Matěj VBM 0001 C 0 = 10:30:00 ? Švanda Dalibor ABM 9911 C 0 = 10:30:00

Kategorie T3

délka trati  3.50 km, převýšení   170 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
00109 Benešová Iva SJH 7051 C 0 = 10:30:00 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 0 = 10:30:00 ? Dlouhá Barbora XX3 0000 C 0 = 10:30:00 ? Hamalainen Jouni XX4 0000 C 0 = 10:30:00 ? Kheilová Hanka PBM 7753 C 0 = 10:30:00 331394 Kuchťáková Lucie SJH 7451 C 0 = 10:30:00 53237 Potěšil Tomáš VBM 9103 C 0 = 10:30:00

Kategorie T5

délka trati  4.40 km, převýšení   260 m, 18 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00