Startovní listina po oddílech

22.04.2006 - 3. Jihomoravska Liga



ABM KOB MOIRA Brno


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 1) 232073 HDR ABM0057 Horká Markéta 0 ( 2) 232074 HDR ABM0157 Mulíčková Zuzana 0 ( 3) 232075 HDR ABM0158 Tichá Michaela 0 ( 20) 232083 HDR ABM9911 Švanda Dalibor 0 ( 21) 232084 HDR ABM9956 Odehnalová Klára 0 ( 10) 232077 D14 ABM9255 Handlová Andrea 4 ( 4) 232743 H18 ABM8901 Šimáček Karel 5 ( 14) 219256 H12 ABM9409 Obrátil Štěpán 5 ( 17) 52013 D12 ABM9560 Otrusinová Jana 6 ( 6) 416011 D16 ABM9059 Fasurová Tereza 7 ( 9) 232872 H14 ABM9225 Otrusina Jan 10 ( 13) 232080 H12 ABM9404 Suchý Václav 13 ( 5) 08874 D18 ABM8955 Soldánová Lucie 17 ( 15) 416014 H12 ABM9410 Mokrý Ondřej 21 ( 7) 232076 D16 ABM9090 Straková Jana 25 ( 12) 232079 H14 ABM9309 Toman Filip 28 ( 16) 232254 H12 ABM9515 Hruška Jakub 33 ( 19) 232082 D10N ABM9898 Muselíková Michaela 37 ( 11) 232078 D14 ABM9257 Kislická Hana 39 ( 8) 49695 D16 ABM9151 Muselíková Vladislava 49 ( 18) 232081 D10N ABM9757 Odehnalová Tereza 52

ADA TJ Spartak Adamov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 22) 49285 HDR ADA0350 Richterová Julie 0 ( 24) 52715 D21D ADA7451 Richterová Nataša 12 ( 25) 253151 D10N ADA9651 Richterová Nataša 46 ( 23) 352315 H55 ADA5113 Richter Rudolf 71

BBM BETA Ursus Orienteering


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 32) 232087 H10N BBM9700 Peřinka Šimon 13 ( 29) 301262 H21C BBM7200 Šťastník Ondřej 18 ( 30) 53291 D21C BBM7750 Ptáčková Michaela 19 ( 28) 232085 D35 BBM6550 Peřinková Irena 23 ( 27) 219273 H45 BBM5300 Ptáček Ladislav 27 ( 26) 410398 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 55 ( 31) 232086 D21C BBM7850 Ptáčková Nikol 58

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 33) 52351 H21D JHB6201 STUPAL Františekááá 35

LBM TJ Lokomotiva-Ingstav Brno


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 34) 52047 D55 LBM4858 Bogdálková Věra 4 ( 45) 52020 D21C LBM8651 Štěpánková Petra 7 ( 40) 52093 D35 LBM6460 Matyášová Lenka 11 ( 36) 52058 D45 LBM5558 Salajková Věra 13 ( 35) 52050 H45 LBM5401 Štěpánek Jiří 18 ( 39) 52063 H35 LBM6113 Korpas Jaroslav 22 ( 41) 52029 D21C LBM7362 Korpasová Ivana 28 ( 43) 52060 D21C LBM8451 Janská Eva 34 ( 44) 52086 H21C LBM8603 Janský Petr 39 ( 38) 52080 H35 LBM6110 Matyáš Petr 46 ( 37) 219280 D35 LBM5795 Janská Iva 47 ( 42) 52082 D21C LBM8252 Bogdálková Petra 52

PBM TJ Spartak První Brněnská


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 51) 232088 T2 PBM7753 Kheilová Hanka 6 ( 52) 52011 H21C PBM8501 Marvan Petr 6 ( 46) 232014 D55 PBM3087 Svobodová Marie 12 ( 50) 52061 H21D PBM7301 Kheil Radim 30 ( 47) 52087 H55 PBM4134 Přikryl Kamil 31 ( 49) 52048 H45 PBM5601 Marvan Petr 33 ( 48) 52027 H21C PBM5303 Robotka Libor 51

RBK SK Radioklub Blansko


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 71) 219241 HDR RBK9901 Blažek Jan 0 ( 69) 232092 H10N RBK9601 Gromeš Jan 7 ( 65) 53161 D14 RBK9350 Blažková Kateřina 9 ( 53) 08812 H21D RBK5719 Jalový Jaroslav 10 ( 55) 52163 H35 RBK6120 Jalový Vlastimil 14 ( 67) 219242 D12 RBK9451 Tesařová Markéta 16 ( 68) 232117 H12 RBK9501 Musil Milan 17 ( 54) 49601 D45 RBK5761 Jalová Marie 19 ( 70) 232094 H10N RBK9801 Wing Tom 19 ( 66) 219249 D14 RBK9357 Šestáková Petra 24 ( 62) 301285 H16 RBK9015 Pekárek Michal 27 ( 56) 416103 D35 RBK6451 Tesařová Jitka 31 ( 64) 219244 D14 RBK9253 Tesařová Eva 34 ( 57) 04643 H35 RBK6602 Pekárek Aleš 42 ( 61) 49856 D21C RBK8506 Zuzana Rábová 43 ( 59) 410332 H21D RBK8004 Brodecký Radek 45 ( 60) 53059 H21C RBK8307 Martin Ráb 45 ( 63) 301286 D14 RBK9252 Pekárková Monika 49 ( 58) 410344 D35 RBK6957 Blažková Hana 63

SBK KOB Start Blansko


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 72) 49685 D45 SBK5251 Kolaříková Věra 7 ( 74) 232095 H21D SBK7447 Brlica Pavel 20 ( 76) 53203 H21C SBK7535 Vychodil Petr 21 ( 75) 49655 D21C SBK7461 Sluková Dagmar 22 ( 73) 49683 H45 SBK5406 Kolařík Zdeněk 24

TBM TJ Tesla Brno


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 88) 53235 H21C TBM5711 Minařík Luboš 0 ( 102) 49656 HDR TBM7258 Hlaváčová Šárka 0 ( 100) 53270 D35 TBM7071 Miková Iva 3 ( 82) 53246 D45 TBM4951 Slámová Hana 4 ( 108) 53284 D21C TBM7659 Čechová Marcela 4 ( 119) 320139 H14 TBM9305 Granát Štěpán 4 ( 111) 53723 H21D TBM8405 Kalina Tomáš 5 ( 90) 320129 H45 TBM5913 Hubík Petr 6 ( 115) 53231 D18 TBM8998 Minaříková Zuzana 7 ( 95) 53259 H21C TBM6517 Brlica Pavel 9 ( 85) 53286 D45 TBM5253 Cigošová Anna 10 ( 91) 301235 H35 TBM6005 Šuler Josef 10 ( 94) 410324 T2 TBM6363 Jašková Monika 10 ( 124) 320136 D12 TBM9558 Granátová Kateřina 11 ( 87) 53287 H45 TBM5602 Cigoš Petr 12 ( 81) 320135 H55 TBM4907 Procházka Jan 15 ( 101) 53272 H21C TBM7228 Strejček Petr 15 ( 78) 49660 D45 TBM4451 Liščinská Eva 16 ( 113) 53241 D21C TBM8668 Minaříková Michaela 16 ( 84) 53251 H35 TBM5103 Uhmann Petr 18 ( 83) 53256 H45 TBM5003 Zabloudil Pavel 21 ( 86) 301247 D45 TBM5351 Procházková Helena 22 ( 99) 49342 H21C TBM7013 Dvořáček Petr 24 ( 116) 49665 H16 TBM9001 Sedláček Marek 24 ( 104) 53227 D21C TBM7372 Ryglová Kateřina 25 ( 107) 320128 H21D TBM7610 Malý Martin 25 ( 122) 410378 D12 TBM9451 Šulerová Hana 26 ( 97) 53288 D35 TBM6653 Lukášová Lenka 27 ( 121) 320138 D14 TBM9352 Doležalová Martina 29 ( 117) 410702 H16 TBM9110 Jašek Jindřich 30 ( 120) 230668 H14 TBM9318 Juren Václav 34 ( 106) 53234 H21C TBM7401 Schwab David 36 ( 110) 53292 D21C TBM8088 Eva Cigosova 37 ( 114) 04768 D18 TBM8989 Marková Anna 37 ( 118) 232355 D16 TBM9151 Šulerová Pavlína 37 ( 80) 53243 H45 TBM4730 Sláma Dušan 42 ( 92) 53247 H21C TBM6116 Hlaváč Jiří 42 ( 96) 230667 D35 TBM6557 Jurenová Iveta 43 ( 125) 230673 D10N TBM9658 Váchová Eliška 43 ( 103) 53273 D21C TBM7371 Holíková Kateřina 46 ( 123) 230671 D12 TBM9553 Doležalová Adéla 46 ( 77) 53230 H55 TBM4231 Dufek Jan 47 ( 126) 53402 D10N TBM9889 Marková Amálie 49 ( 93) 232734 H21D TBM6201 Jašek Milan 50 ( 112) 416107 H21C TBM8411 Liščinský Tomáš 54 ( 89) 53261 D35 TBM5855 Kuchařová Ada 55 ( 105) ? D21C TBM7375 Gernertová Martina 55 ( 98) 49659 H35 TBM6747 Horký Tomáš 58 ( 109) 53228 D21C TBM7991 Gandelová Alice 61 ( 79) 53245 H55 TBM4501 Durmon Petr 63

UBM TJ Průkopník Brno


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 127) 232096 HDR UBM0102 Horký Petr 0 ( 130) 232098 H21C UBM7902 Auer Jan 27 ( 129) 232097 H35 UBM6601 Uklein Jiří 38 ( 128) 49264 H55 UBM4401 Novotný Jan 39

VBM VSK MZLU Brno


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 156) ? HDR VBM9851 Chroustová Šárka 0 ( 133) 49558 H45 VBM5329 Hanzl Vlastimil 3 ( 155) 416029 H10N VBM9801 Hirš Otakar 4 ( 137) 53207 D35 VBM6155 Bravená Alexandra 7 ( 143) 232100 H18 VBM8903 Žák Marek 8 ( 146) ? H12 VBM9206 Šeda Martin 9 ( 145) 416031 D16 VBM9053 Tejkalová Kateřina 13 ( 148) ? D14 VBM9256 Kratochvílová Žaneta 14 ( 132) 53488 H45 VBM4908 Dokoupil Jaroslav 15 ( 149) 416022 H14 VBM9301 Svoboda Marek 16 ( 152) ? H10N VBM9502 Izák Richard 16 ( 139) 232099 D35 VBM6655 Chroustová Petra 19 ( 138) 410321 H35 VBM6501 Jordanov Nikolaj 26 ( 135) 416021 H45 VBM5715 Svoboda Vladimír 30 ( 141) 53214 H21C VBM7207 Sluka Miroslav 33 ( 153) 416028 D10N VBM9651 Hiršová Gabriela 34 ( 150) ? D12 VBM9451 Chroustová Lenka 36 ( 151) 410320 H12 VBM9501 Jordanov Alexandr 37 ( 131) 53305 H45 VBM4806 Dokoupil Vladimír 39 ( 134) 53238 D35 VBM5655 Potěšilová Vladimíra 39 ( 142) 53301 D21C VBM7752 Gothardová Eva 40 ( 154) 416017 D10N VBM9652 Hovořáková Anna 40 ( 144) 416023 D16 VBM9052 Svobodová Vendula 43 ( 147) ? D14 VBM9255 Gruberová Eliška 44 ( 136) 53221 H35 VBM6000 Hirš Libor 50 ( 140) 53222 D35 VBM7079 Hiršová Marcela 59

XXX


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 157) ? HDR XXX0001 Odstrčil Filip 0 ( 158) 515160 D21C XXX9999 Odstrčilová Hana 13

XXY


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 159) 410326 H55 XXY0000 Vážanský Mojmír 7

YBM Klub turistů a lyžařů Brno


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 162) 52755 HDR YBM Soška Petr 0 ( 181) 232516 HDR YBM9751 Klimánková Kateřina 0 ( 183) 49670 HDR YBM9901 Starčuk Zenon 0 ( 174) 232899 D21D YBM7451 Holubová Veronika 2 ( 168) 416105 H35 YBM6201 Kratochvíl Libor 6 ( 160) ? T4 YBM Borecká Daniela 7 ( 165) 49845 H45 YBM4135 Šmerk Pavel 9 ( 182) 53165 H10N YBM9801 Soška Marek 10 ( 172) 53162 T4 YBM6651 Sošková Renata 11 ( 169) 410187 T4 YBM6202 Starčuk Zenon 15 ( 161) ? T4 YBM Čechák Jaromír 19 ( 179) 416102 D14 YBM9351 Hrušková Barbora 19 ( 164) 49672 D55 YBM3851 Machová Hana 20 ( 175) ? D21D YBM7951 Dohnalová Květa 22 ( 163) 416104 H55 YBM3519 Mach Milan 23 ( 180) 53171 H12 YBM9401 Kratochvíl Jan 25 ( 177) 49671 D18 YBM8851 Kratochvílová Martina 27 ( 178) 416101 D16 YBM9152 Hrušková Kristýna 31 ( 167) 49652 H35 YBM6001 Pospíšil Aleš 34 ( 170) 49398 D35 YBM6251 Hrušková Lenka 35 ( 166) 49653 H45 YBM4602 Macků Jaromír 36 ( 176) 232852 H21D YBM8001 Dohnal Pavel 40 ( 171) 49393 H35 YBM6401 Hruška Tomáš 54 ( 173) 232525 D21C YBM7351 Klimánková Eva 67

ZBM SK Žabovřesky Brno


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 184) 00102 HDR ZBM0101 Humlíček Tomáš 0 ( 193) 52076 D21C ZBM7664 Humlíčková Kateřina 1 ( 198) 416225 H21C ZBM8614 Pracný Jakub 3 ( 196) 49692 D21C ZBM8255 Stašková Petra 10 ( 194) 52073 H21C ZBM8110 Jevsejenko Alexandr 12 ( 187) 410339 D35 ZBM6351 Chromá Eva 15 ( 192) 00122 H21D ZBM7602 Stašek Jan 15 ( 199) 00136 D16 ZBM9151 Kolaříková Anna 19 ( 202) 410331 D12 ZBM9453 Macháčková Zuzana 21 ( 200) 00104 H14 ZBM9302 Brlica Pavel 22 ( 204) 00106 H12 ZBM9502 Brlica Jan 29 ( 186) 52049 H35 ZBM6108 Štěpánský Václav 30 ( 188) 410330 H21C ZBM6601 Lexa Matěj 30 ( 190) 232003 D21C ZBM7371 Zehnulová Jana 31 ( 203) 410338 D12 ZBM9454 Svobodová Klára 31 ( 201) 00119 D12 ZBM9452 Macháčková Klára 41 ( 189) 00101 H21C ZBM7207 Zřídkaveselý Libor 48 ( 197) 52865 D21C ZBM8379 Křístková Veronika 49 ( 185) 49410 D35 ZBM5864 Chamonikolasová Jana 51 ( 191) 00103 H21C ZBM7539 Humlíček Aleš 57 ( 195) 00122 D21C ZBM8158 Mikulíková Irena 64